';

.:: این شرکت در چارچوب استراتژی سازمانی خود حرکتی مستمر و بهبود دهنده دارد.::

 • تأمین اقتصادی مقره های مورد نیاز شبکه برق کشور از طریق فعالیت در طراحی ، ساخت و تولید انبوه و سفارشی انواع مقره ها و ارائه خدمات تخصصی جانبی تست و تائید فنی با  بکارگیری صحیح و بهینه منابع تولید و با کیفیت استاندارد همراه با نگهداشت مستمر محیط زیست توأم با حفظ کرامت انسانی
 • ورود به عرصه تولید مقره های کامپویزیتی در کشور
 • کاهش ضایعات و افزایش بهره وری مواد و نیروی انسانی
دست آوردهای واحد تحقیق و توسعه

مقره آب گریز

امروزه یکی از پيشــرفتهایی که با اســتفاده از فناوری نانو صورت گرفته اســت، ســاخت پوشــشهایی با ضخامت نانومتری اســت كه علاوه بر ايجاد خاصيت آبگریزی ، چسبندگي مناسبي با سطح نیز به وجود آورند. استفاده از اين نوع پوشش بر روی مقره در نواحي مختلف آب وهوايي به خصوص در محيطهايي با آلودگي بالا، ميتواند كمك شــاياني به از بين رفتن پديده تخليــه جزئي كه يكي از مهمترین مشکلات مقره ها در نواحي آلوده و مرطوب اســت، نمايد. در صورت حضور چنين پوششی بر روی سطح، سطوح در مقابل آب ايمن شده و درنتیجه آلودگيهاي ديگر كه در اثر حضور آب تمايل به حضور بر روی ســطح خواهند داشت، از بين ميروند. این یکی از اصلی ترین دست آوردهای تحقیق و توسعه شرکت مقره سازی است.

کاهش ضایعات

باتوجه به اینکه با انجام فرآیندهای تحقیق  توسعه می توان بهترین راهکار برای تولید محصول با کمترین ضایعات را در اختیار گرفته ، این واحد همواره به دنبال کاهش ضایعات در خط تولید با هدف حفظ منابع معدنی کشور و آسیب کمتر به محیط زیست می باشد.

مقره ضد مه

وقتی رطوبت روی سطح آلوده مقره می نشیند، مانند یک هادی جریان عمل می کند. در نتیجه باعث افزایش جریان های خزشی و حرارت ناشی از تلفات می شود این حرارت باعث می شود که لایه نازک رطوبت خشک شده و جرقه الکتریکی رخ دهد .اعث افزایش جریان های خزشی و حرارت ناشی از تلفات می شود این حرارت باعث می شود که لایه نازک رطوبت خشک شده و جرقه الکتری واحد تحقیق وتوسعه این شرکت با توجه به مشکلاتی که از این دست برای مقره ها رخ داده نسبت به به کارگیری فن آوری نانو برای تولید مقره های ضد مه نموده که مورد استقبال صنعت برق کشور واقع شده است.

آزمایشات متنوع

شرکت مقره سازی ایران در آزمایشگاه های پیشرفته خود همواره کیفیت محصولات را تحت کنترل و پایش قرار داده تا از تولید محصولات مبتنی بر استاندارد و تائیدیه صلاحیت فنی اطمینان حاصل گردد.

شرکت مقره سازی ایران « مانه »

برترین برند مقره سازی در ایران

 • دقت در طراحی محصول
  و رعایت استانداردها

  همواره دقت می شود محصولی دقیق و بی نقص و مطابق با شرایط آب و هوایی منطقه تولید شود.

 • مدیریت دانش
  و ثبت سوابق و و قایع قبلی

  با هدف مدیریت دانش و جلوگیری از تکرار اشتباهات گذشته ، تمامی سوابق مکتوب می گردد.

 • دریافت بازخورد مشتریان
  و ثبت شرایط واقعی محصول با شرایط آزمایشگاهی

  واحد تحقیق و توسعه با دریافت مستمر نظرات مشتریان ، ساختار تولید و توسعه محصول را بهبود می بخشد.

 • تمرکز بر نوآوری
  بر مبنای دنش فنی روز جهان

  واحد تحقیق و توسعه همواره به دنبال توسعه نوآوری بر مبنای فن آوری برای تولید مقره های جدید است .

اشتراک ایده های شما

برای ما بنویسید

از ارتباط با مشتریان ، خرسند خواهیم شد

واحد بازاریابی و فروش

. ما همواره در تلاشیم تا با دریافت نظرات مشتریان ، فعالیت های خود را بی وقفه بهبود بخشیم. و همواره در تلاشیم تا با ایده های جدید و ناب، تحولاتی را در صنعت تولید مقره ایجاد کنیم. با ما در ارتباط باشید.

آدرس شرکت: تهران ، خیابان بهار جنوبی، بن بست نیلوفر، پلاک 4

کد پستی: 1561611185

تلفن تماس: 77528642

ایمیل: sale@iraninsulator.ir