';

مأموریت

شرکت مقره سازی ایران
  • شرکت مقره سازی ایران « مانه » عظیم ترین مجموعه تخصصی تولید مقره های شبکه برق است که با اتکا به توان متخصصان خود و بهره مندی از دانش و تجربه ، مقره های متناسب با شرایط فنی و آب و هوایی ایران تولید می نماید.
  • این شرکت با به کار گیری منطق اقتصادی و با تکیه بر سرمایه های انسانی کارآمد، به دنبال تأمین طیف وسیعی از مقره های استاندارد و اختصاصی شبکه برق بوده و ارزش آفرینی برای جامعه و مشتریان خود را دنبال می نماید.
  • فلسفه وجودی ما رفع نیاز شبکه برق کشور به واردات مقره و اطمینان بخشی به مشتریان به کیفیت و نوآوری در محصولات تولیدی مقره سازی است.

تولید انواع مقره های

مورد نیاز صنعت برق کشور

شرکت مقره سازی ایران به عنوال اولین و بزرگترین تولید کننده مقره های مورد نیاز صنعت برق ، طیف گسترده و کاملی از نیاز این صنعت را برآورده نموده است.این محصولات شامل کلیه مقره های استفاده در خطوط انتقال ( انواع مقره های بشقابی و لانگراد) ، خطوط توزیع نیروی برق ( انواع مقره های سوزنی ، چرهی و دو شیاره) و پست ها ( انواع مقره های اتکایی و هالو ) و همچنین انواع مقره های ترانس می باشد.

خدمات انجام آزمایشات و تست های تخصصی

بر روی انواع مقره ها

شرکت مقره سازی ایران به آزمایشگاه های تحقیقاتی و عملیاتی شیمی ، فیزیک ، سرامیک و همچنین آزمایشگاه شار قوی برای تست های روتین ، نمونه ای (سمپل) و نوعی (تایپ تست ) مقره ها مجهز است و باکادری متخصص و کارآزموده ،ضمن کنترل مستمر کیفیت محصولات تولیدی ، آماده ارائه خدمات تست مقره ها به مشتریان گرانقدر می باشد.

بزرگترین تولید کننده مقره های استاندارد در کشور

شرکت مقره سازی ایران

وطنم ؛ ای شکوه جاویدان ؛ در دل التهاب دوران ها

کشور روزهای دشوار ، زخمی سربلند بحرانها...

درخواست مقره خود را مطرح کنید

کارشناسان فروش ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت

از ارتباط با مشتریان ، خرسند خواهیم شد

واحد بازاریابی و فروش

. ما همواره در تلاشیم تا با دریافت نظرات مشتریان ، فعالیت های خود را بی وقفه بهبود بخشیم. و همواره در تلاشیم تا با ایده های جدید و ناب، تحولاتی را در صنعت تولید مقره ایجاد کنیم. با ما در ارتباط باشید.

آدرس شرکت: تهران ، خیابان بهار جنوبی، بن بست نیلوفر، پلاک 4

کد پستی: 1561611185

تلفن تماس: 77528642

ایمیل: sale@iraninsulator.ir