';

.:: چشم انداز ترسیم شده برای این شرکت به این شرح است .::

  • برترین تولید کننده در صنعت تولید مقره از منظر بازده اقتصادی و کیفیت تولید و تأمین نیاز مقره های داخل کشور و صادرات 20درصد از تولیدات به خارج
  • شرکتی با سرمایه‎های انسانی با انگیزه، خلاق، متخصص و مسئولیت پذیر ، سازمانی یادگیرنده و چابک با بهره‎گیری از رویکردهای نوین مدیریتی و دست یابی به تکنولوژی های نوین تولید مقره در ایران

شرکت مقره سازی ایران بزرگترین مجموعه تولید مقره برای استفاده در شبکه‌های توزیع، برای اتکای اجسام هادی، و جداسازی آنها از یکدیگر است و اصلی ترین تولید این شرکت ، مقره های از جنس چینی و سرامیک است. مقره های تولیدی این شرکت علاوه بر اینکه در خطوط انتقال فشار متوسط به عنوان نقاط اتکایی سیم در محل پایه‌ها استفاده می‌شوند، به عنوان عایق در سیستم‌های توزیع، از جمله بوشینگ‌های ترانسفورماتورها، کلیدها، و سایر ادوات برقی از جمله بدنه برقگیرها، مهارها، کات اوت‌ها و بدنه سر کابل فشار قوی و اتکایی برای عایق سازی در محل ورودی برق به کار می‌روند. مواد اولیه به کار رفته برای ساخت مقره‌های شرکت مقره سازی «سرامیک الکتریکی» مانند چینی و شیشه می‌باشد.

تولید انواع مقره

با کیفیت برتر

این شرکت در تلاش است برای کسب رضایت مشتریان و حفظ پایداری شبکه برق کشور که اصلی ترین رسالت این شرکت می باشد  همواره مناسبترین، مرغوبترین و در عین حال اقتصادی‌ترین نوع مقره را برای استفاده در شبکه و کاربردهای مختلف تولید نمایند. مقره‌های تولیدی ایرن شرکت طیف وسیعی از مقره های مورد نیاز در  شبکه‌های توزیع و انتقال، از جمله خطوط هوایی فشار متوسط (20 کیلوولت) و فشار ضعیف (230 تا 400 ولت) بوده و تقریبا تمامی مقره های استاندراد مورد نیاز شبکه برق کشور را تولید می کند. علاوه بر این این شرکت آمادگی طراحی و تولید مقره های اختصاصی مشتریان خود را دارد. با ما تماس بگیرید.

تولید انواع مقره

با کیفیت برتر

شرکت مقره سازی ایران در راستای توسعه محصولات خود و پاسخگویی بهتر و کاملتر به نیاز شبکه برق ایران ، پروژه  توسعه محصولات خود با استفاده از تکنولوژی روز جهانی در حوزه تولید مقره با استفاده از مواد جدیدتری همچون فایبرگلاس، اپکسی پلاستیک و مواد پلیمری در دستور کار خود قرار داده است. باتوجه به اینکه این شرکت پس از مذاکره با شرکت های تولید کننده مقره کامپوزیتی معتبر جهانی در حال استقرار و راه اندازی خط تولید و دانش فنی تولید  این مقره می باشد در صورت نیاز به استفاده از این محصولات با واحد فروش این شرکت تماس حاصل فرمائید.

بزرگترین تولید کننده مقره های استاندارد در کشور

شرکت مقره سازی ایران

و ما به پشتوانه توان علمی کارکنان تلاشگر و غرور آفرینمان

مصمم به تحقق این چشم انداز و دست یابی به آینده ای بهتر هستیم

اشتراک ایده های شما

برای ما بنویسید

از ارتباط با مشتریان ، خرسند خواهیم شد

واحد بازاریابی و فروش

. ما همواره در تلاشیم تا با دریافت نظرات مشتریان ، فعالیت های خود را بی وقفه بهبود بخشیم. و همواره در تلاشیم تا با ایده های جدید و ناب، تحولاتی را در صنعت تولید مقره ایجاد کنیم. با ما در ارتباط باشید.

آدرس شرکت: تهران ، خیابان بهار جنوبی، بن بست نیلوفر، پلاک 4

کد پستی: 1561611185

تلفن تماس: 77528642

ایمیل: sale@iraninsulator.ir